| JustClaudiu a întrebat:

Am o problema cam ciudata, sa zic asa: cand ascult muzica pe youtube si intru pe sport.ro, se blocheaza browser-ul si imi zice "Plug-in inactiv". Mentionez ca asta se intampla cand cele 2 sunt deschise simultan. Daca unul din site e inchis, nu se blocheaza.
Asta e singuru site care face asa.

Mentionez ca am Google Chrome iar pe Firefox nu face asa.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crapa falsh ul. site urile celor dintr trustul PRO sunt ca niste bombe pentru browsere

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai si nu ai incercat sa intri cu unul in chrome si cu celalalt in firefox? Poate merge mai bine asa daca vrei sa le ai pe amandoua simultan.