| TibyTiberiu3456 a întrebat:

Azi am vrut să fac un video destul de lung. Dar nu am băgat de seamă că memoria telefonului meu era plină. După am mai curățat memoria dar video ul nu îmi porneșe și îmi zice: Ne pare rău, acest video nu poate fi redat. Pot recupera video ul? Vă rog spuneți repede. E foarte important.

1 răspuns:
| NintendoHackers a răspuns:

Video-ul nu poate fi recuperat, deoarece ai eliberat din memorie de abia DUPĂ ce l-ai făcut.De aceea îți dă eroare.