| Trivium a întrebat:

azi mi-am luat un router wireless Huawei hg523a ma chinui de 2 ore sa fac conexiunea wireless si nu pot.Telefonul mi se conecteaza imi apare reteaua am 3 linii, dar cand intru pe google play imi spune nici o conexiune si pe orice as intra aceiasi chestie ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Morcoveatza_Mario_1994 a răspuns:

Paii...ori nu ai connectat cablu de net la wi-fi bine ori il mai pornesti odata ca asa mi se intampla si mie cateodata big grin