| mihaitare123456 a întrebat:

Azi un coleg de al meu mi-a blocat tableta gresind modelul de deblocare! Acum imi cere contul google ca sa o pot debloca!
Pana aici totul bine dar tableta mea nu are wifi aprins. Cum as putea sa-l aprind ca sa pot sa o debolochez. Deoarece atunci cand bag contul google si parola nu se conecteaza la net ca sa poata sincroniza datele si sa o pot debloca.
Daca aveti idei in legatura cu activarea wifi astept!

FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| KyLerMzQ a răspuns:

Asa a patit si un prieten. Si nu stiu cum a facut ca a intrat cu cablu usb in pc dupa pe internet. Cuta si tu ca poate gasesti ceva.

1 răspuns:
| 7eleven a răspuns:

Lasa mesaj pe pagina si vei primi un raspuns sigur si bun... https://www.facebook.com/internetmaxim?ref=ts&fref=ts