| mihai406 a întrebat:

Salut TPUhappy b-)

Am luat si eu acest telefon de la emag si am intampinat urmatoarele probleme:

1. Uneori se "restarteaza" cardul, adica nu il mai vede(mi-am dat seama deoarece nu mai vedea angry birds care este instalat pe cardul SD HC), si trebuie sa ii dau restart la telefon pentru a-l putea vedea din nou.
2. Odata s-a restartat telefonul pur si simplu, fara sa-i fac nimic!

Precizez ca am: Android 2.2(Froyo)
Versiune firmware: V10a
Daca puteti sa ma ajutativ-as fii recunoscator!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

De ce intrebi iarasi? Fa update cum ti-am zis.

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Acest telefon fiind care?

| Evolution a răspuns:

Dacă ai garanţie du-te cu el... dacă nu, nu mai lua după net

| radu85 a răspuns:

Ori ai virusat cardul ori e chinezarie telefinul ori ai virusat intreg telefonul!

| mihai406 explică:

De pe ale site-uri mi-au recomandat sa fac update la V10Q pentru ca si un unu a avut aceeasi problema, iar dupa update la V10Q s-a rezolvat!
Deci e bine sa fac update la V10Q?

| mihai406 explică:

Greseala mea telefonul e LG optimus one si am luat de la eMAG ducandu-ma la magazin(nu de pe net)!