| mihai406 a întrebat:

Buna TPU am luat si eu ieri un Lg Optimus One si mi s-a intamplat ceva ce am vazut si la altii: cand ma jucam la calculator dintr-o data mi s-a restartat telefonul si nu am inteles de ce!
Daca stie cineva cum pot sa rezolv aceasta problema sa-mi spuna (dau fundita)

Precizez ca:

Are versiunea : Android 2.2
Versiuanea software: V10a-OCT-01-2010
Numar capilare: FRF91

Răspuns Câştigător
| VampireDreamer a răspuns:

Deci eu zic sa nu iti faci probleme. Si eu am Optimus One, chiar merge foarte bine. Spui ca s-a inchis PC cand era conectat USB?

2 răspunsuri:
| AlexEuManu a răspuns:

Pentru ca e naspa rau si eu am avut si m-am sters la fund cu el iti propun si tie asta da cu el de la etaj

| mihai406 explică:

N-ai inteles bine VampireDreamer. Ma jucam la calculator cs si(nu era conectat prin usb), pur si simplu statea pe birou ca un telefon normal, iar dintr-o data mi-a aparut sigla ANDROID(asa cum face si cand il pornesti dupa restart), si de aici mi-am dat seama ca s-a restartat. Si altii au patit la fel in timp ce faceau ceva cu el(scriau mesaj sau se jucau erau pe net etc.) li se restarta telefonul. Unii spun ca trebuie actualizat la firmware V10Q care m-a anuntase telu azi ca e disponibil de instalat.

Precizez ca nu l-am instalat.
Mai precizez ca nu PC-ul s-a inchis ci telefonul care statea blocat(in stand-by ca si un Nokia cand il blochezi)

DACA stiti ce sa fac va rog sa-mi spuneti. Dau funditahappyb-)!