| InvincibleKillZ a întrebat:

Când dau clic dreapta pe dekstop îmi apare meniul alb, la fel și când dau clic dreapta pe o iconiță din Taskbar. Meniul apare doar dacă mut cursorul pe acel spațiu alb. Ce pot să fac?

Răspuns Câştigător
| nicu991 a răspuns:

Folosesti programe de sters/modificat registri? Ai facut update recent la drivere/software?

2 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Sa ma uit in globul de cristal sa ghicesc ce sistem de operare ai, si ce configuratie de pc/laptop?

| InvincibleKillZ explică (pentru nicu991):

Am windows 7 pe laptop, configuratie... Ce ar trbeui sa iti zic =]]?

| nicu991 a răspuns (pentru InvincibleKillZ):

Folosesti programe de sters/modificat registri? Ai facut update recent la drivere/software?