| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,cand dau pe GTA San Andreas nu se deschide,cand dau Run As Administrator merge,pe SAMP merge cand dau normal, dar cand dau connect la fel, nu deschide nimic.Ce este de vina?

PS:Raspundeti cei care stiti am nevoie urgenta sa intru pe SAMP urgent urgent, va rog!

Funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reinstaleazal cred ca nu suporta pc-u ori e prea naspa pc-ul tau.

| Zehir47 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suporta,a mai mers..incerc reinstall. daca nu asta e vad ce pot face

| Verdes_Patrick_Robert_1996 a răspuns:

Intra la documents si intra la gta san andreas user files si sterge gta.set

| omanonim a răspuns:

Si eu am avut GTA San Andreas si mi-a mers o luna / doua si dupa aceea nu mi sa mai deschis.
Nu mai ai ce face decat sa il reinstalezi!