| paukrin1 a întrebat:

Cand imi deschid calculatorul sta deschis 5-10 minute si apoi mi se inchide.Ce sa fac? Funda +VOT

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Sa verifici temperatuile.Se stinge sau se reseteza? Apare blue screen? Fi mai explicit putin...
Fie ai sursa pe duca fie procesorul se se incalzeste prea rau, dar asta se poate rezolva cu pasta termoconductoare. Poti sa verifici temperaturile din bios(te uiti la helt pc status)sau cu softuri precum everest sau speedfan.

1 răspuns:
| DaniAdrian a răspuns:

Acelasi lucru l-am patit si eu pana mi-am schimbat sura cea veche cu una noua, iar acum pot sa zic ca nu am nici un fel de problema, acum daca ai aceeasi problema te sfatuiesca sa faci acelasi lucru.Succes.