| eueueueueudoareu a întrebat:

FUNDA! in primul rand trebuie sa stiti ca am iphone.deci problema : incerc sa-l deschid dar imi apare marul apoi imagine neagra si fara sa apas pe nimic tot apare marul, imagine neagra pana se descarca dar de deschis nu se inchide.ce sa fac? AJUTOR URGENT!

4 răspunsuri:
| EllaMateeaNed a răspuns:

E stricat si trebuie sa te duci sa in verifice cineva care e specialist in asta.sau cineva care stie despre ce este vorba.

| eueueueueudoareu explică (pentru EllaMateeaNed):

Dar oare din ce motiv s-a stricat? crying

| EllaMateeaNed a răspuns (pentru eueueueueudoareu):

Cateodata asa se iau din magazin, dar asta depinde de cand l-ai luat.

| eueueueueudoareu explică (pentru EllaMateeaNed):

Il am din 2011. si nu a facut asa deloc pana acum