| catalyn315 a întrebat:

Cand incerc sa accesez un site imi arata gen : " https://www.flickr.com/photos/122980304@N04/ " Nu inteleg de ce. ieri a mers. azi nu mai pot accesa siteul. dar unor prieteni le merge. care este problema?

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Google Chrome iti memoreaza intrarile dupa cum bine stii, iar acuma ti-a securizat si nu te mai lasa sa intri pe anumite site-uri gen: pornografice, ce contine piraterie si alte site-uri ilegale.
Daca doresti sa iti functioneze din nou, dezinstaleaza si reinstaleaza Google Chrome sau schimba browserul.