| DzEk0 a întrebat:

Salut TPU,
când pornesc laptop Asus îmi apare ăsta dar de ce ca de 2 zile îl am: http://imgur.com/gdLmxWA http://imgur.com/Rvg7KMPWindows is loading files" se incarca un sfert iar apoi apare " windows has encountered a problem communicating with a device connected to your computer. This error can be caused by unplugging a removable storage device such as an external USB drive while the device is in use, or by faulty hardware such as a hard drive or CD-ROM drive that is failing. Make sure any removable storage is properly connected and then restart your computer.

Status: 0xc00000e9

Info: An unexpected I/O error has occurred.", iar daca ii dau Start Windows Normaly imi apare imaginea cand se incarca Windows-ul si apoi ecranul negru. dau funda

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-a defectat Windowsul. Baga un DVD cu Windowsul si dai Recovery.

| lpavel a răspuns:

Pai iti spune acolo de ce se intampla asta... pentru ca ai scos din laptop un dispozitiv usb care inca lucra in windows!
Reinstaleaza windows, altceva nu ai ce face, iar alta data nu mai scoate usb-ul pana nu dai : scoatere = jos din bara de activitati (taskbar)! Bafta!

| CPAElites a răspuns:

Tu cand opresti laptopul ti apasat pe butonul Power pana se stinge?

| CPAElites a răspuns:

Cand pornesti laptopul apesi pe f8 pana iti apare un meniu si dai safe mod!
Dupa ce intra in windows instalezi driverele de la wireless si placa de net!

| DzEk0 explică:

Da țin apăsat până se stinge.