| FoxGames a întrebat:

Cand pornesc Pc-ul si intru in Cs:Go am lag, dar daca dau restart la Pc merge bine, ce rezolvare stiti? Daca e nevoie spun si specificatiile, calculatorul e nou luat de cam 1 saptamana

4 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Vezi System requirements pentru joc si vezi daca computerul tau se potriveste. Daca se potriveste atunci nu trebuie decat sa dai update la driverul placii video sa poata si jocul sa vada memoria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum spunea si Eugenl, intra in google si scrie cerinte pentru cs.go. Le scrii undeva apoi descarci aida32, un program care iti spune configuratia pc-ului tau.Si daca pc-ul corepunde cu cererea jocului, updatezi placa video cu programul drivers boster2 sau alte programe care pot updata drivere.

| FoxGames explică:

Amd Fx 6300
Saphire Radeon R9 270
4 gb ram
Toate jocurile merg bine dar trebuie sa dau restart la pc sa mearga bine.

| FoxGames explică:

Imi dai o adresa de contact sa vorbim direct despre problema?