| DaNyEl64 a întrebat:

Cand vreau sa instalez un program imi da o eroare >: ca windowsul meu merge in safe mode.Cum fac sa mearga normal? Am incercat cand se aprinde pc-u sa apas F8, dau pe start windows normally si tot asa imi zice... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Razvan6625 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa reinstalezi windowsul ca sa nu mai mearga doar in safe mode.

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Http://tipspedia.ro/cum-sa-pornesti-calculatorul-in-safe-mode-windows/ aici iti arata si pasii inversi ce trebuie urmati. din safe mode in normally