| geo9919 a întrebat:

cand vreau sa reinstalez windowsul nu merge..., vreau sa bag windows 7. mi-l booteaza se incarca pana cand apare blue screen la care zice bad_pool_header. si la windows xp nu mi se incarca deloc dupa ce zice windows waith config imi ramane black screen. ce ar trebui sa fac.

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Da ati spun eu sunt niste erori din windows cine a ars windowsul la butat incorect si plus de asta depinde linkurile de unde le tragi antelegi uite cam cear trebui sa faci anceareca sa butezi cu nero este cel mai bun program de ars cand butezi cu nero alege viteza de butare cea mai mica la sfarsit daca nu-ti da nici o eroare pe nici un sector este bun daca da winul nu este bun bafta

| gelu1970 a răspuns:

Ce ai instalat in calculator acum? ce caracteristici are calculatorul tau?