| Badea_Bogdan_1999 a întrebat:

Care ar fi pretul aproximativ de dezvoltare a unei aplicatii pentru android si ios, cu: profil personal pentru utilizatori (respectiv cont), conectare cu un site, design basic, pictograma specifica si un sistem de scoring (review) asemanator Uber, fara achizitii in aplicatie pentru utilizatori?

Am nevoie de o estimare pentru un proiect de antreprenoriat.

Multumesc! big grin

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Ia toate custurile si aduna-le. Daca iti trebuie un site, trebuie facut site-ul, sa zicem 30-50 de Euro un site modest, apoi domeniu 10-20 de Euro, hostul 5-20 de Euro, dezvoltarea aplicatiei care in functie de complexitate poate fi de la 100 la o mie de Euro+... Vezi exact ce iti trebuie si aduna costurile...