| Marian8373763 a întrebat:

Salut TPU. Care este cea mai ieftina tableta grafica sau ipad nu conteaza ce ii? Da zic de acum n-am calculator, iar laptopul nu mai merge, habar n-am ce, cum functioneaza, vreau doar sa desenez digital dar nu am asa multi banibroken heart am doar 300 de lei, incerc sa maresc bugetul daca merita

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ca sa desenezi digital iti trebuie ceva serios, deci ai nevoie de buget serios. Doar daca vrei sa o faci in joaca te gindesti la o tableta de 300 de lei.

| sierra1 a răspuns:

Ia una second-hand și ai rezolvat problema