| LoveAnime4ever a întrebat:

Care imi poate spune si mie un program in care pot sa tai anumite parti din melodii si sa le combin cu altele?
Dau funda
Daca e un link pentru descarcat puteti sa mi-l dati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.programepc.ro/program-de-taiat-melodii/

6 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Iti recomand soundforge.Eu zic ca este foarte bun.

| MnereaDarius a răspuns:

WavePad Sound Editor.

| TheRaul556 a răspuns:

Poti face asta cu windows movie maker.In windows xp dai la start, in casuta search si scrii windows movie maker. Daca ai alt windows sau nu iti erge bine programul poti sa il descarci de aici:http://windows-movie-maker.en.softonic.com/

| TheRaul556 a răspuns (pentru TheRaul556):

Poti face asta cu windows movie maker.In windows xp dai la start, in casuta search si scrii windows movie maker. Daca ai alt windows sau nu iti merge bine programul poti sa il descarci de aici:http://windows-movie-maker.en.softonic.com/

| disa a răspuns:

GoldWave e bun

| Blueber a răspuns:

Poti folosi corel video studio x pro, poti face foarte multe in acest program