| anonim_4396 a întrebat:

Care marca de laptopuri este mai buna?
Acer, Asus, Dell, Toshiba, HP sau Lenovo.
Veau un raspuns obiectiv( nu ca ti-ai cumparat un laptop azi si merge foarte bine ) OBIECTIVITATE VA ROG.

Citeva argumente sunt dorite, funda pentru raspuns decent.

5 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Am avut toate marcile de laptopuri din cele enumerate de tine. As alege Dell sau Toshiba. Astea sunt cele mai fiabile, urmate de Lenovo, HP, Asus si apoi Acer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dell, clar, mai ales seriile de business, daca-l vei folosi mai intensiv. Apoi Toshiba.
Celelalte scartaie serios. A treia alegere ar fi Asus.
Sub nici o forma Acer, HP sau Lenovo, astea trei se vor duce impreuna la fund.

| Dan2991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsul tau este cel mai argumentat. Deaceea vreau sa pun la indoiala marca Toshiba stiu ca majoritatea is pe procesor AMD, si coolere delta. Se infierbinta usor. Si chiar daca are un procesor si o placa video decenta se infierbinta si nu poti juca un joc ca lumea mai mult de o ora.

| SorinLebron1981 a răspuns:

Ce nu intelegi voi este ca nu conteaza marca laptopului! Componentele din el sunt de la aceleasi marci ca : nVIDIA, radeon, Kingmax, etc. Dupa mine Asus si Acer sunt cele mai bune din cauza ca nu platesti mult pe brandul lui http://bit.ly/19bnJF2 ( link prin afiliere)

| Dan2991 a răspuns:

Se poate si un clasament