| StoienicăSorin a întrebat:

care tableta este cea mai buna tableta de la Apple? ipad air 2? daca nu care e?

Răspuns Câştigător
| darkhagi a răspuns:

In opinia mea depinde de tableta(in functie de pret) o tableta de la Apple este buna dar in timp merge mai greu se blocheaza metge greu internetu etc... In schimba un ipad air 2 este mai bun si functioneaza mai bine am avut si tableta de la Apple si ipad si ipad-ul mi s-a parut ami bun din punctul meu de vedere. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Eu am un ipad mini cu retina display si sunt foarte multumita. ipad air 2 e, desigur, mai performant. eu zic ca tabletele Apple de la ipad 3 in sus sunt foarte bune si merita banii. eu una nu am dat banii, ca am avut noroc si am castigat-o.

| Teodor730 a răspuns:

Da, cea mai buna tableta Apple este iPad air 2 lansata recent odata cu iPad mini 3