| ltaaaăăă a întrebat:

Care e cea mai buna tableta de la Apple? ipad air sau daca nu care va rog ajutatima

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Dap, Ipad air este cea mai buna tableta Apple : http://www.emag.ro/......DJ8PJBBBM/

| LTAA a răspuns (pentru Jipa95):

N-ai vazut iPad Air 2, sau macar Samsung Galaxy Tab S?

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Poate ar trebui sa te gandesti ca pui problema gresit.

Fiecare tableta este buna la ceva, si este facuta pentru o anumita utilizare.

Daca vrei sa citesti carti sa zicem, poate este suficienta si una mini. Daca iei una mare o sa iti fie mai dificil sa citesti carti, pentru ca e mai grea, etc.

Gandeste-te ce vrei sa faci cu ea si vei vedea care este cu adevarat mai buna.

Daca prin mai buna te referi la mai performanta, atunci mergi frumos pe site-ul Apple si vezi acolo in functie de pret. Una vine cu memorie mai mare, alta cu procesor mai puternic, alta cu camera photo mai performanta (ca si rezolutie), alta cu o greutate mai buna. In functie de necesitatile tale... la final.

Din pacate a cam trecut vremea de o tableta buna la toate.

Oricum, eu m-as uita aici:
http://www.apple.com/ipad/compare/