| SnapHMan a întrebat:

cat de curand mi-am pus parola la telefon si am uitat-o. Ce sa fac ca sa imi deblochez ecranul?

Răspuns Câştigător
| Mariuss32 a răspuns:

Tii apasat volume down+power si dai ceva de genu reset si pe urma iti apare mai jos Yes... dai acolo si gata.

3 răspunsuri:
| T4zu a răspuns:

Salut. Daca mai stiu eu bine, daca ai patit asta o sa se stearga tot din telefon. Ce trebuie sa faci este sa il opresti, pe urma il pornesti si ti pe butonul POWER+HOME ca sa intri in bios. Acolo navighezi cu tastele de volum si dai resetare din fabrica. Sau daca crezi ca nu esti in stare sa faci asta, du-l la un service.

| SnapHMan explică (pentru T4zu):

Am facut asta.Cred ca mi sa blocat.Tot imi apare Downloading...

| alphaboss a răspuns:

Ca sa deblochezi cred ca daca il stingi si il aprinzi din nou va merge ca asa am patit si eu la un Samsung dar era o aplicatie de deblocare si nu mergea.