| laurentiu345345234 a întrebat:

caut si eu un program care sa unesc mai multe videoclipuri intrunu singur si sa pot sa scriu ceva la inceput adica ex botez data luna anul... si sa unesc toate intrunu singur cel care ma ajuta cu acest prog

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Poti face asta si cu programul ce in mod normal ar trebui sa-l ai in calculator, se numeste Windows Movie Maker. Il gasesti la Start -- >All Programs -- > Windows Movie Maker. In acelasi proiect poti: adauga mai multe video-uri, poze, poti scrie acolo unde doresti, poti adauga melodii, le poti taia partea din ea pe care o doresti etc. Pentru un proiect simplu asa cum il doresti, este un program foarte bun, si pe care il foloseste toata lumea.
Daca vrei ceva profesional, poti incerca Sony Vegas Pro, dar nu este gratis, si nu oricine se pricepe sa-l foloseasca.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Te-as fi ajutat din toata inima, dar nu dispun de timpul necesar! imi pare rau... sunt videotutoriale pe google (youtube etc) cate doresti, care te invata ce si cum sa faci, trebuie doar sa stii sa cauti. Dar eu cred ca daca te straduiesti, si ai rabdare, vei reusi! Este un program simplu creat pentru ca toata lumea sa il poata utiliza! Tu de ce n-ai putea?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Uite aici, in functie de sistemul de operare pe care il ai:
http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/get-movie-maker-download

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Da-mi id