| laurentiu345345234 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor trebuie sa unesc niste videoclipuri si sa pun ceva la inceput cine ma ajuta si pe mine are funda!

4 răspunsuri:
| AlexandruTeodor a răspuns:

Are youtube-ul o chestie daca ai nevoie SAU in windows, ai Movie Maker, in bara de search scrie Movie Maker. Daca vrei ceva mai bun poti cauta pe google Camtasia Studio ( http://www.techsmith.com/download/camtasia/ ) sau daca vrei ceva professional alege After Effects / Sony Vegas Pro.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruTeodor a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Pai cu movie maker poti face asta

Răspuns utilizator avertizat