| catalyn96 a întrebat:

caut si eu un Windows Xp deoarece am un Pc mai vechi si windows 7 nu ma prea ajuta...
Tot caut de cateva zile pe net si gasesc numai prostii...As dori daca se poate sa fie SP2 daca nu e bun si 3. Multumesc, Funda!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Http://playtech.ro/......indows-xp/ orienteazate spre alt windows, xp, este dus.

| catalyn96 explică (pentru express11):

Am windcows 7 totul imi merge perfect....doar cand ma joc sa-mp am un lag pentru toti...o sa incerc xp poate se rezolva

| express11 a răspuns (pentru catalyn96):

Probabil.bafta!