| Da3m0n a întrebat:

Cautam pe net niste memori de PC si le-am gasit pe acestea http://www.cel.ro/......channel-l/ si nu stiu daca sunt bune. Va rog sa ma ajutati! Multumesc Anticipat.

4 răspunsuri:
| sNkMihai a răspuns:

Salut.Intai trebuie sa afli ce fel ai tu la placa de baza ddr2 sau ddr3 asta o poti afla scriind pe google modelul placi tale de baza si vezi acolo in rest iti spun ca daca vrei sa fie mai bune trebuie sa cauti mai mult de 800 mhz cam 1024 mhz asta ar fi super buna!

| SouLIce a răspuns (pentru sNkMihai):

Ai zis bine cum ai zis dar as dori sa te completez putin
Daca memoriile sunt de 800 mhz trebuie sa stii daca placa ta de baza suporta aceasta frecventa sau alte frecvente

| sNkMihai a răspuns:

Da am omis asta scuze.