| andrei690 a întrebat:

Ce ati alege dintre placile video gigabyte nVIDIA geforce 210, saphire amd radeon HD 5450 si Asus nVIDIA geforce 210? De ce? Eu stiu ca gigabyte face foarte bune circuitele si pune condensatori solizi insa saphire 5450are mai multe tehnologii.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu stiu cum sa iti zic, dar imi vine sa folosesc limba romana. Te c*ci pe ei de condensatori ca placa oricum e de r*h*t. De fapt, nu ca placa, ci toate 3 is vai de viata lor, si pe tine te pazeste grija de condensatori. Oricum, ca si performanta, 5450-ul e cel mai bun, dar tot e o placa foarte proasta.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Nici una, toate sunt slabe.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Eu am un geforce 210 pe unul din PC-uri.Treaba e ca jocurile normale le ruleaza bine dar inca cred ca a fost o risipa de bani.Ce folosesc acum? Un simplu si ieftin R7 260X.E o placa mica deci nu consuma prea mult dar ma tine blocat complet in 60 FTS pe medium in Battlefiel 4 asa ca merge.