| alex230795 a întrebat:

Iphone xr mai este bun în 2024?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De ce nu, eu inca am un bmw din 1990 si merge happy
eram ironic

faptul ca iphone XR este lansat la sfarsitul lui 2018, raportat la cum evolueaza tehnologia actual, ma face sa zic ca NU, nu merita
Este destul de vechi tehnologic vorbind

eu zic ca un telefon cu android nou chiar mai ieftin decat un iphone merita! nou, 24 luni garantiewinking

| Celdrept a răspuns:

1 an jumate o mai fi, chiar 2 ani. Nu te lua după specificații, iPhone bate orice telefon cu aceleași specificații. De exemplu un iPhone cu 2 GB Rami e echivalent la performing cu unul de 4 GB ce rulează android.

| sparklingqueen a răspuns:

Buna,eu am iPhone xr și sincer merge ok, adică îl am din 2020 singurul lucru este ca bateria este ok, adică nu atat de performanța ca și atunci când am achiziționat telefonul, dar iOS 17 sau alte update-uri cred ca nu se mai fac pentru iphone xr din câte știu eu da aia e, daca vrei neaparat iphone și n ai bani de 13 in sus, investește si tu intr-un 11 sau 12, mai bine 12, ca si 11 nu va mai primi update-uri in curând, da fiecare cu decizia lui