| depression17 a întrebat:

Iphone 11 o sa fie vechi ca telefon in 2024?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, o să fie un model vechi

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| DonMoldo a răspuns:

Nu, iPhone 11 a aparut in 2019 deci e foarte ok avand in vedere ca lumea inca mai foloseste 7s.
Eu pana recent am avut un XS din 2018, si a rulat perfect, doar ca a trebuit sa-i schimb bateria.

| NumănumescBrBr a răspuns:

Da și nu. Adică se vor face 5 ani de la lansare dacă nu mă înșel.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Dupa lacomii producatori va fi vechi si dupa 1 an.
In realitate va merge si 10 ani.

| BartEhrman a răspuns:

Am auzit de persoane care castiga milioane de Euro care au aceleasi telefoane de 10 ani si morti de foame care mananca biscuiti ca sa-si permita sa plateasca ratele la ultimul model de Iphone.