| Th3Public3N3MY a întrebat:

Ce credeti, pot lua virusi pe telefonul Nokia C3-00. Daca da, spuneti-mi un site si un antivirus bun de unde il pot lua. Imi este frica rau sa nu i-au vreun virus cand bag meldii in telefon cu cablu de date.Am vazut pe net, ca daca il virusez trebuie reinstalat softul. Plzz rasp urgent. Dau funtitza!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se pot lua virusi. Si uite aici un antivirus bun http://www.netqin.com/en/ antivirusul e recomandat de Nokia si este gratis.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Un anti-virus nu stiu pentru telefon... dar sincer sa fiu am avut si eu si cea mai simpla optiune e sa reinstalezi softul.La mine dura max 5 minute