| Alina_2529 a întrebat:

Astazi mi-am luat un Nokia lumia 520 si am primit cablu de date.Am bagat cablul de date in PC si cand voiam sa transfer o melodie sau o poza pe telefon nu ma lasa ..adica nu puteam sa dau pe paste.Imi poate explica cineva ce trebuie sa fac? Poate am facut ceva grest.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| thalyslly a răspuns:

Trebuie sa deschizi exact folderul, adica daca vrei sa transferi o poza o pui in poze, mel la muzica dar nu cu copy paste,, o tragi"