| mihai9996 a întrebat:

Ce credeti pot sa iau virusi pe telefon daca am antivirus pe el cu safe browsing. daca am intrat pe un site xxx pe el (roz8)? telefonul este galaxy s4

3 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Nu, n-ai luat viruși, mai ales dacă ai și antivirus pe deasupra. laughing Dacă telefonul nu dă pic de semn de ''oboseală'' atunci nu e nicio problemă. Vezi să nu mai intri pe astfel de site-uri. rolling on the floor

| mihai9996 explică (pentru LenoreVoldaren):

O sa incerc ...mss de raspuns happy

| Leatherleader a răspuns:

Nu, nu iei virusi...mai ales ca ai si antivirus pe deasupra! happy
Vizionare placuta! =)