| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce imi puteti spune despre iphone 6, argumente pro, contra. Funda

Răspuns Câştigător
| Sandu3 a răspuns:

Un argument CONTRA foarte serios ar fi ca dai 3000 de lei sau chiar mai mult pe un telefon care nu are nici macar 2000mAh la baterie.Nu are slot de card extern, are doar 1GB de RAM si care nu are nici macar un amarat de radio ca sa nu te plictisesti.Deci dai o gramada de bani pe un telefon cu o baterie mica si daca nu umbli dupa tine cu o baterie externa nu cred ca apuci seara cu el peste 10% autonomie a bateriei.Tu practic platesti renumele de Apple, marca, dar el in sine ca telefon analizand la rece, e un telefon mediocru.

3 răspunsuri:
| alin1317 a răspuns:

Buna ziua! Este un telefon bun, eu il folosesc. Am avut toatr ferenatiile de la iphone 2 incoace. M-am oprit la 6 din motive financiare. Daca as avea, mi-as lua altul. Eu sunt multumit de aceasta marca si din PUNCTUL MEU de vedere ti-as recomanda sa-l cumperi. O zi buna!

| GabrieL98KiDD a răspuns:

Mie unul nu-mi place iphone-ul dar nu prentru ca nu ar fi bun, ci dimpotriva se misca super si chiar e bun ca sistem dar are un sitem de operare care nu iti da aceleasi facilitati ca la Android+ca are si ecranul cam mic...dar in rest este un telefon foarte bun...

| Kyle1990 a răspuns:

Pro:
1. Marimea ecranului
2. Calitatea fabricației
3. Performanță
4. Aparat foto

Contra:
1. viață a bateriei
2. Opțiunile de stocare
3. Stabilirea pretului

http://www.leawo.org/......phone.html