| vladlove123 a întrebat:

ce imi ziceti sa aleg intre un hp dc7600 intel pentium 4 512 mb ram(merge super bine) sistem opera: win xp sau un laptop fujitsu siemens v5535 intel celeron 512 mb ram win xp(merge la fel de bine) eu nu le folosesc pentru jocuri decat muzica, facebook, messenger, si cam atat si diverse lucruri pentru scoala.

3 răspunsuri:
| vio_9808 a răspuns:

Eu as alege laptop-ulwinking

| Dany008 a răspuns:

Pai prea multe nu te-ai putea juca pe ele ca sunt mai slabutzetongue
eu zic fujitsu Siemens v5535
HP o avut un preten mergrea bine dar cand a inceput sa se strice s-a dus pe rapa tot da asta dupa vreo 6 ani ii bun si HP in fujitsu Siemens iar nu am avut pe nimeni cine sa aiba oricum sunt banii tai alegerea este a ta
bafta sa il stapanesti sanatos oricare ar fi
sa fi atent si la zgarieturi care arata mai bine estetic ca de ala totusi au avut grija

| claudiu331 a răspuns:

Salut,alege prima varianta,, este mai buna''