| TheDevilOne a întrebat:

Salut TpU. Ce jocuri gen Prince of Persia si BloodRayne stiti care sa nu aiba cerinte mai mari decat 512 Ram si placa video de 256 cu shader 2?

9 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

Prototype e al mai tare

| Assassins a răspuns:

VTMB{vampire the modquarde)e super omule eu joc poti sa musti oameni(faci misiuni)etc e fain bdt si totusi merit funda nu?

| Narfundo a răspuns:

Soul reaver 2 Frate! Cel mai tare, nu se compara cu bloodrayne sau alte prostii din asteahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati aici daty clik si cAutati ce vreti si va gaseste orice http://www.joci.in/membrii.php?id=23946

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dracu de boschetar cu voturile tale sau de curva(in caz de fata)

| floryn05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumos nu sti sa vorbesti nene!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru prototype iti trebuie placa video i3 man sa se miste bine

| SHINIGAMI a răspuns:

Am jucat si eu Blood Rayne 1 si 2, super jocu. Insa poti sa mai incerci jocuri din seria Splinter Cell.

| Daimond a răspuns:

Alecsandra daca tot esti asa curioasa la concursul ala nu castigi nimic se vede ca ai 12 anitongue