| RăZvăneL13 a întrebat:

Ce parere aveti de aceste casti, isi merita banii? DAU VOT + FUNDA!
http://www.emag.ro/......D9DF4BBBM/

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

Daca ai grija de ele,pe langa faptul ca sunt extrem de bune, te vor tine si mult timp.
Au carcasa din metal, ai microfon pentru apeluri, si, plus de asta ai si 4 marimi de pernute care iti izoleaza tot sunetul in ureche pentru o claritate superioara, ca sa nu mai vorbim de tehnologia bass de care dispun "micutele" astea.
Parerea mea este ca isi merita banii pe deplin!

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Cele mai slabe casti scumpe vin de la firma "Beats", ca deh, lumea crede ca daca are un rahat de semnatura langa brand, obligatoriu sunt exceptionale. In gama aia de pret, se gasesc casti decente, nu o pereche de "trenduieli" pline de marketing si laudate de idiotii care habar n-au ce inseamna sunet. De la 500 Ron in sus, incepe gama entry-level Hi-Fi de la Sennheiser, care sterg pe jos chiar si cu modelele de >1000 Ron de la mult-laudatele Beats; asta ca sa-ti faci o idee cat de supraevaluate sunt.