| Cirlig_Rafi_1990 a întrebat:

Salut, am o pereche de casti beats in-ear

http://www.emag.ro/......DR8FJBBBM/

si nu se aude decat intr-o casca iar daca misc de mufa si tin mufa intr-o pozitie se aude in ambele casti

daca stie cineva cum le pot repara sau unde

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Daca sunt in garantie returneaza-le. Este de la fir si castile beats sunt si asa destul de scumpe.

| Cirlig_Rafi_1990 explică (pentru MeConstantine):

Le am din un targ si vreau sa stiu daca le pot repara

| MeConstantine a răspuns (pentru Cirlig_Rafi_1990):

Am inteles dar acum ce sa iti zic. Le poti repara dar nu este chiar atat de usor. Iti iei o alta mufa, de la un magazin de specialitate, si apoi cu un pistol de lipit (dar trebuie sa il manevrezi cu atentie)

| Cirlig_Rafi_1990 explică:

Le am din un targ si vreau sa stiu daca le pot repara