| Ex7R3aM47 a întrebat:

Ce parere aveti de camera video Aiptek H500? Este buna? As avea o intrebare in legatura cu ea:Cand scot filmarile pe PC au aceeasi grafica?
Daca nu poate sa faca asta,imi puteti recomanda o camera ce poate ca filmarea sa arate bine atat pe camera, cat si pe PC pana in 700 lei?
Va multumesc anticipat, funda + vot celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| InTeReSsUl04444 a răspuns:

Deci..concluzia...:Merge perfect pentru ce cauti tu!

5 răspunsuri:
| InTeReSsUl04444 a răspuns:

Da...este foarte buna, dar la filmulete depinde si de placa video ce o ai la calculator/laptop! Sper ca te-am ajutat!

| Ex7R3aM47 explică (pentru InTeReSsUl04444):

Auzi am placa ATI Mobility Radeon HD 4650. Ce zici merge?

| InTeReSsUl04444 a răspuns (pentru Ex7R3aM47):

Cati Mb are?

| Ex7R3aM47 explică (pentru InTeReSsUl04444):

Te referi la memoria RAM?

| InTeReSsUl04444 a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Daca e HD atunci clar merge perfect cu filmele Hd si cu cele Full HD merge 75-85% bine!