| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti de placa nVIDIA gtx745 4gb?

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Da este buna pentru gaming, de fapt scopul pentru care a fost creată este gaming-ul.

12 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Este o placa multimedia, nici un caz de gaming cum au zis colegii mei. Daca o vrei pentru gaming, nu o cumpara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O placa video foarte buna, iti vor rula toate jocurile fara probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai este o placa foarte buna. E de gaming

| kteichd a răspuns:

E buna

| MedionTcO a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre aceasta placa video, mai ales ca eu sunt un mare amator de gaming care folosesc la unul din calculatoarele mele aceasta placa.Dar este si o problema. Daca vrei sa-ti pui aceasta placa video pe calculatorul tau ar trebui mai intai sa vezi daca se potriveste respectiv daca este compatibila. Daca nu o sa ai o problema mare.

| annonim677 a răspuns (pentru MedionTcO):

Nu ca iau sistem gata facut cu i3 si 6 gb ram

| annonim677 a răspuns (pentru MedionTcO):

Pai daca zici ca ai placa asta video ce jocuri ai jucat pe ea si la ce detalii?

| MedionTcO a răspuns (pentru annonim677):

Am jucat si gta 4, assasin creed 4 si altele.

| MedionTcO a răspuns (pentru annonim677):

Merge.

| annonim677 a răspuns (pentru MedionTcO):

As avea sanse sa joc battlefield4 si fifa 15? Fara lag

Răspuns utilizator avertizat
| annonim677 a răspuns:

E buna pentru gaming?