| CTLN a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop? :D http://www.evomag.ro/......00357.html

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Procesorul este model mai vechi, in rest e OK. e bun si pentru gaming dar dupa cum ziceam il strica procesorul si lista de jocuri poate fi limitata din cauza asta.

| SonicAndrei a răspuns:

E bun. Nu e performant dar e bun. Merge orice pe el fără probleme. Placa video e foarte bună și îți vor merge jocuri gen GTA 4 pe High (dacă ai noroc). Desigur, e 0 pe lângă ce mai există.

PS: Laptopurile nu sunt pentru jocuri.

Răspuns utilizator avertizat