| andreialexandru123456 a întrebat:

Ce pot face daca mi-am spart display-ul de la Samsung galaxy S5?
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| almirock a răspuns:

Să îl duci la un service GSM să ți-l schimbe?

| Kidu6 a răspuns:

Il schimbi. Te costa ceva dar daca e in garantie ai scapat.winking

| Kidu6 a răspuns:

O colega l-a spart si a zis ca s-a infierbantat telefonul si l-a scapat. Ai putea sa zici si tu, merita sa incerci. dar trebuie sa ti tare cu gura ca daca nu te ia de fraier. daca nu merge te costa cand 200-300. o colega cu garantia trebuia sa mai plateasca 45 de lei dar nu ia mai luat. bafta