| JockerStoica a întrebat:

Ce telefon ați alege dintre iPhone 7 Plus şi Samsung Galaxy S8 Plus?
Fundă!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere telefoanele de la Samsung sunt de calitatte mai inalta decat cele de la Apple
Deci eu as alege Samsung galaxy s8 plus

| D3I3 a răspuns:

Samsung S8 plus big grin mult mai bun si stilat :33

| Paulvasile10 a răspuns:

Samsung Galaxy S8 Plus, pentru ca telefoanele de la Apple sunt mai greu de facut sa instalezi aplicatii din afara magazinului, pe Android merge sa descarci aplicatii de pe net foarte usor si plus ca e mai bun androidul ca il poti conecta la calculatorul personal, daca nu cumva si calculatorul tot de la Apple e

| FrateleTedur a răspuns:

Samsung bate iphone oricand, la orice ora. Iphone e pentru pipite si americani.

| Regedesubmunte a răspuns:

Samsung Galaxy S8 Plus!

Răspuns utilizator avertizat