| Roメette a întrebat:

Dau fundă răspunsului care mă face să iau o decizie! Ce telefon a-ţi alege? Samsung Galaxy S4/Iphone 5s/Htc One? Şi de ce?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Xperia z1 big grin

| Garsonfane1979 a răspuns:

Samsung galaxy s4 pentru ca este cel mai bun in momentul de fata. Cat platesti atat primesti nu ca la iphone in care platesti si pentru ce nu primesti. http://bit.ly/HK47vk

| NoOneKnow a răspuns:

IPhone5 pentru ca e un telefon care inca mai incape in buzunar.

| ShizAnime a răspuns:

Samsung Galaxy S4:este un telefon mare care nu isi merita banii deoarece nu are diferente mari fata de S2 sau S3. Iphone 5: daca ai mai avut un iphone si inainte atunci este destul de bun dar daca ai avut telefoane ca Samsung, Nokia etc. nu o sa-ti placa iphonu'l Htc One: este un telefon bun si performant este destul destul de mare si singurul lucru care ar trebui sa iti dea de gandit ar fi faptul ca are carcasa din metal [aliminiu cred dar s-arr putea sa nu fie asa] si nu poti schimba bateria in caz ca se stirica. Eu ti-as recomanda un Samsunalaxy S2 sau S3 dar daca neaparat vrei sa alegi dintre aceste 3 telefoane poti sa iei un Samsung Galaxy S4. Este mare dar, poti sa ii schimbi bateria si nici nu are acele defecte ca ale lui iphone 5.

| ShizAnime a răspuns (pentru ShizAnime):

Scuzati greselile...am scris repede...

| EuuRazvan1234 a răspuns:

IPhone 5S pentru ca e ultimul aparut si e cel mai bun.

| Nichitean_Ina_1988 a răspuns:

Orice faci, nu-ti lua iOs.