| anonim_4396 a întrebat:

ce telefon e bun in 2017 de top, Funda

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung S5 Edge

| KanezuY a răspuns:

Samsung Galaxy S8 Plus.

| Elynad a răspuns:

Salut, bune sunt multe dar cel mai bun nu exista. Fiecare model are avantaje si dezavantaje, indiferent cat de apreciat ar fi.
Inca un vot din partea mea pentru urmatoarele modele:
OnePlus 3T
Samsung Galaxy S7 EDGE - http://www.gsmreview.ro/......reri-8398/
Nu as neglija nici Google Pixel!
Preferatul meu este OnePlus 3T, este telefonul la care platesti in primul rand ceea ce ti se ofera si mai putin marca...
Modelele foarte noi inca nu sunt suficient testate, nu m-as repezi la ele sa-mi ia foc prin poseta...

| Delfi0765 a răspuns:

Samsung Galaxy S7 Edge.