| anonim_4396 a întrebat:

ce telefon vi se pare mai bun nokia n95 8 gb sau nokia 5800 xpressmusic din puncte de vedere al aplicatiilor al bateriei si al modului de folosire?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am Nokia 5800 XM si e foarte bun, stau foarte mult pe net, ma tine bateria cam 6, 7 ore, singura treaba e ca sistemul de operare merge cam greu dar asta se intampla la toate telefoanele Nokia pentru ca sistemul de operare Symbian merge greu insa din cate am auzit n95 e mult mai bun.

2 răspunsuri:
| djandrei a răspuns:

Nokia n95 8gbtongue ii mai fainwinking baterie buna big grin
funditabig grin

| xt9000 a răspuns:

Si eu am un Nokia 5800 si sunt foarte multumit de el. poti pune multe aplicati misto pe el.in plus daca e nou primesti 100% un card de 8g si nste casti super iar difuzoru e foarte puternic