| Gabriel_Grigore_1994 a întrebat:

Ce trebuie sa fac:am upload-at pe YouTube videoclipul piesei Voltaj - Pic Pic si mi-a aparut la piesa urmatorul mesaj:

Voltaj - Pic Pic (HD)
Videoclipul poate include clipuri deținute de o terță parte.

Pentru a viziona clipurile care s-au potrivit, redați videoclipul în partea dreaptă. Videoclipul va fi redat din punctul în care a fost identificat conținutul care s-a potrivit.

Videoclipul este disponibil și poate fi redat.

Iată detaliile:

"Voltaj-Pic Pic (Official Video)", conţinut audiovizual administrat de: 0:01
The Orchard Music
Pentru a afla mai multe despre modul în care reclamațiile vă afectează videoclipurile dați clic aici.

Dau 'Accept' sau 'Contestati'? Va fi sters videoclipul?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ei nu iti sterge videoclipul numai ti-l blocheaza sa nu vada nimeni numai tu! Dai accept (oricum nu ai de ales), apoi il stergi daca vrei sa mai incarci si alta data cate ceva, altfel nu te vor mai lasa! Bafta!