| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU! Ce ziceți de mouse-ul xtrfy m4?
Dau Funda!

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E unul dintre cei j'de mii de soareci cu senzorul ala PixArt si cu designul fagure. Sincer, mi se pare relativ scump, dar la cum s-au scumpit toate in ultima vreme, puii mei... Voila - https://www.notebookcheck.net/......169.0.html - ti-l vind eu pe asta cu 200 RON daca vrei. :)

| Brizbriz a răspuns:

Https://www.emag.ro/search/xtrfy%20m4?ref=effective_search
toate review-urile sunt bune, dar foarte putine
deci ori e un mouse foarte nou, ori e putin cam scump pentru cat de bun e (mouse cu fir 300+ lei numai ieftin nu e, eu am dat 250lei pe un wireless Logitech model mobil cu o tona de chestii cum ar fi senzori de miscare)