| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate face un PC buget 1500 ron, care sa ruleze jocuri relativ noi in 60 fps pe low sau asemanator primeste funda!

Mersi

2 răspunsuri:
| DoctorWh0 a răspuns:

Nu cred ca poti... bugetul este extrem de mic. Mai bine ai astepta pana iti strangi minim 2500 ron, ca sa poti si tu sa te joci ceva cu un framerate decent. Daca planuiesti sa te joci PUBG pe un pc de 1500 ron, atunci sa nu te astepti la mai mult de 20fps-uri in cel mai bun caz.

| AbyAlberto15 a răspuns:

Nu cred ca poti, doar daca cineva vinde pe olx, eu am cumparat un pc de 30 milioane la doar 5! si merge gta v pe high la 130 fps