| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate spune simie cum pot face din taste stralucirea displayului la un accer travelmate 4230? funda raspunsului celui care functioneza.

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Linga tasta ctrl stanga ai o tasta mai deosebita. Apasa-o si tine-o asa apoi urmareste pe rindul de sus pe tastele F5-F9 (difera de la model la model ) ca arata un desen ca un soare albastru si sageti in sus sau jos, ei de acolo poti stabili contrast, stralucire precum si alte functii specifice. Succes