| DjMitZză a întrebat:

happy Cine ma ajuta sa fac o poza pentru un set?big grin Caut o poza pentru mixset mai bine zis in care sa fie o poza cu tema muzicala (house big grin ) si o poza cu ghiocel ceva thinking ca doar vine primavara laughing Va rog mult sa ma ajutati! [-o< Dau funda!

1 răspuns:
| dafna a răspuns:

Intre pe www.morguefile.com, in campul unde scrie free photos scrie numele a ceea cauti in engleza(ca si cuvint cheia asa ca daca nu reusesti din prima mai incrca si altele ce s-ar potrivi) si daca exista vreo poza cu eticheta ceruta de tine va aparea, o poti da jos si folosi.